Müşteri Hizmetleri

Sipariş Vermeden Önce

Nelere Dikkat Etmeliyim?

Ürünlerinizin zamanında ve eksiksiz olarak elinize ulaşması için siparişinizi vermeden önce bazı konulara dikkat etmeniz gerekmektedir.

 1. - Teslimat ve Fatura Adresleri
 2. Siparişiniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerinden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz.
  Fatura adres bilgileri faturalama işleminden sonra değiştirilemeyeceğinden Fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişi onaylamayınız.
 3. - Kredi Kartı Güvenlik Kontrolü
 4. Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için en önemli konulardan biridir. #companyName# da kullanılan hiçbir üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Bazı durumlarda bankadan sözlü olarak siparişinizin teyidi istenebilir. Bu durumda bankanız sizi kayıtlı bilgilerinizden ulaşarak arayacak ve siparişiniz ile ilgili teyit isteyecektir. Bankanızın size ulaşabilmesi için bankanızda kayıtlı bulunan kişisel bilgilerinizin güncel olduğundan emin olunuz.

  ( ! ) Güvenlik kontrolü sırasında telefon numaranızın ulaşılmaz olmasından dolayı siparişiniz iptal edilebilir.

  Lütfen mağazada girdiğiniz telefon numarasının doğru olduğundan emin olunuz, siparişiniz ile ilgili her türlü bilgilendirme için bu numaralar ve e-mail adresiniz kullanılacaktır.
 5. - Sadece Adrese Teslimat Yapılır
 6. Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslimat yapılır. Kargo şubesinden kesinlikle mal teslimatı yapılamaz. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.

Kredi Kartı Güvenlik Onayı Bölümü

Siparişim neden banka onayı alınamadığından iptal edilmiş?

Siparişleriniz, banka ya da #companyName# Kredi Kartı Güvenlik Birimi gerekli durumlarda, siparişiniz ile ilgili onay alabilmek için kredi kartı sahibine, sistemlerinde kayıtlı bir telefon numarasından ulaşamaz ise, siparişinizi kredi kartı sahibinin güvenliğini sağlamak amacı ile iptal edebilmektedir.

Sipariş iptali ile ilgili bilgiler, sipariş sahibinin üyeliğinde kayıtlı e-mail adresine gönderilir.

Siparişinizin banka tarafındna onay alabilmesi için; Bankanızda ve sitemizde kayıtlı kişisel bilgilerinizin güncellenmiş olması gerekmektedir.

Siparişim neden ödeme kontrol sürecinde bekliyor?

Müşterilerimizin kredi kartı güvenliğini sağlamak amacı ile sadece kredi kartı siparişleri için banka onayı gerekmektedir. Onay süreci aşağıdaki şekilde işlemektedir:

1. Kredi kartları güvenlik birimi müşterilerimize, gerekli durumlarda bankada kayıtlı kişisel bilgilerinde bulunan sabit telefon numaralarından ulaşarak, siparişleri ile ilgili onayı alır ve bize iletir.
2. Banka tarafından sipariş onayı sistemimize düştüğünde, siparişiniz hazırlanarak kargoya teslim edilir.
3. İki günü aşkın sürede onay alamayan siparişlerde banka, müşterimize kendi sistemlerinde kayıtlı sabit telefon numaralarından ulaşamamıştır ve müşterimizin bankadaki kişisel bilgilerini güncellemesi gerekmektedir.


Bu süreç içerisinde siparişiniz için bankadan tarafımıza halen onay verilmediğinden, sizden bankanızı arayarak kişisel bilgilerinizi güncellemenizi ve bankanın kredi kartı güvenlik birimine, size en kısa sürede ulaşabilecekleri sabit bir telefon numarası vermenizi rica ederiz.

Satış Sonrası Destekler

Bulunduğumuz yerde kargo şirketi yok siparişimi nasıl teslim alacağım?

Genel olarak anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları, Türkiye’nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır. Söz konusu ücretler ve tedarik süreleri il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl /ilçe merkezlerimiz ve mobil bölge dışında kalan bölgelere ürün teslimatı yapılamamaktadır yada ekstra bir kargo ücreti talep edilerek yapılabilmektedir.

Siparişimin kargoya verildiğini nasıl anlayacağım?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize siparişiniz ile ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilmektedir.
Bu bilgi e-maili yardımı ile ürününüzün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edilmiş olduğunu öğrenebilmektesiniz.
Ayrıca sitemize üyelik bilgilerinizi girdiğinizde, sağ üst köşede yer alan Müşteri Hizmetleri sayfasındaki sipariş takibi linkinden ulaşabilirsiniz.

Faturam siparişimle birlikte teslim edilmedi ne yapmalıyım?

Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin, tamamı faturaya göre ve fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir.  Resmi faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır.

Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve ısrarla isteyiniz.

Tüm taleplerinize rağmen teslim edilemeyen fatura için lütfen tutanak tutturunuz ve bize bildiriniz. En kısa aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size yollanacaktır.

İstediğim kargo şirketi ile gönderir misiniz?

Siparişlerinizi oluştururken teslimat adresi bilgilerinizi doldurduktan sonra devam et butonunu tıkladığınızda, sistem size kargo seçim ekranını açacaktır.

Bu ekranda anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarında birini yâda
Diğer Kargo Firmaları (Ücreti Alıcıdan) seçeneğini işaretleyerek istemiş olduğunuz kargo firmasının adını yazıp, siparişinizi hangi kargo firmamızdan teslim almak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Sattığınız ürünlerin garantisi var mı?

Evet, sattığımız tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Tamir veya değişim işlemleri garanti veren firma tarafından yapılmaktadır.
Arızalı ürününüzü faturası veya garanti belgesi ile birlikte, garanti belgesinden ya da kullanım klavuzundan bulacağınız size en yakın yetkili servisi arayarak, garanti kapsamında tamir veya değişim yaptırabilirsiniz.

#companyName#’a gönderdiğiniz ürünler de tarafımızdan yetkili servislere gönderilmekte ve sonuç beklenmektedir.

Siparişimdeki ürün bozuldu ne yapmalıyım?

Sattığımız tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altında olup tamir veya değişim işlemleri garanti veren firma ve yetkili servisleri tarafından yapılmaktadır.

Arızalı ürününüzü faturası ve/veya garanti belgesi ile birlikte, size en yakın yetkili servise başvurmak sureti ile garanti kapsamında tamir veya değişim yaptırabilirsiniz. Yetkili servis bilgisine ürün garanti belgesinden, kullanım kılavuzundan ulaşabilirsiniz. Yetkili Servis ile problem yaşadığınızda bize başvurabilirsiniz.

Arızalı ürünlerinizi doğrudan size en yakın yetkili servise göndermeniz daha hızlı sonuç almanızı sağlar (ort. 4 iş günü/ 1 hafta kazanırsınız). Bünyemizde onarım merkezi bulunmadığından ürünlere müdahalemiz söz konusu değildir. Bu sebeple, #companyName#'a gönderdiğiniz ürünler tarafımızdan da yetkili servislere gönderilmekte ve sonuç beklenmektedir.

Tarafımıza sadece bilgisayar donanım ürünlerini (hard disk, modem,ana kart,vb..) gönderebilirsiniz. Bu ürünlerin distribütörleri nihai tüketici ile birebir çalışmadıklarından bu gereklidir.

#companyName# 'a göndereceğiniz arızalı ürünlerinizi mutlaka, problemi bildiren bir not ekleyerek ve sipariş numaranızı belirterek gönderiniz (Ürünün arızasını tam olarak belirtiniz, "ÇALIŞMIYOR, ARIZALI" gibi açıklamalar yetkili servisler için yeterli olmamakta ve sorun yaşanabilmektedir.) Aksi durumlarda, ürünleriniz kayıt altına alınamayacağından tekrar geri gönderilmek zorunda kalınacaktır.

İlk 30 gün içinde arızalanan ürünlerin kargo ücretleri çalıştığımız kargo firmaları ile gönderilmeleri durumunda tarafımızdan karşılanır.

Yeni aldığım ürün arızalı çıktı, ne yapmalıyım?

Ambajından arızalı çıkan yeni aldığınız ürünler “arızalı yeni ürünler” sınıfına girer.

Bu tip ürünleri, orijinal ambalajında ve bütün aksesuarları ile birlikte, “aldığınız gibi olmak kaydı” ile doğrudan #companyName#’a göndermeniz gerekir. Orijinal ambalajında etiket, bant, yazı vb. olmamalıdır (DİKKAT!) Değişim talep edilen yeni arızalı ürünlerin mutlaka bütün aksesuarları ve eksiksiz ambalajları ile gönderilmesi gereklidir. Aksi takdirde değişim işleminde problemler yaşanmaktadır.

#companyName#'a göndereceğiniz arızalı ürünlerinizi mutlaka problemi bildiren bir not eki ve sipariş numaranızı belirterek gönderiniz.aksi takdirde ürünleriniz kayıt altına alınamayacağından size geri gönderilmek zorunda kalınacaktır.

Bu ürünler için 3 alternatif söz konusudur; onarım, değişim veya iade. Dolayısı ile mutlaka isteğinizi ifade eden bir not ile birlikte ürünü göndermeniz gerekmektedir.

Bu kategoriye giren ürünlerin kargo ücretleri #companyName# tarafından karşılanır.

Tarafımıza ulaşan ürünlerin işlem süresi, değişim ise tedarikçi firmanın stoklarına bağlı olarak, iade ise yetkili servisin vereceği rapora bağlı olarak, onarım ise yine yetkili servisin onarım süresine bağlı olarak değişmektedir. #companyName# sizi mağdur etmemek için tedarikçiler ve yetkili servislere gerekli baskıyı yaparak en kısa sürede işleminizi sonuçlandırmaya çalışacaktır.

Dikkat: Tarafımıza yapılacak bütün gönderilerin anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile yapılması gerekir.

Size nasıl E-mail gönderebilirim?

Bütün sorularınızı sitemizin sağ üst köşesindeki "İletişim" sayfasını kullanarak bize iletebilirsiniz.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Siparişinizi “İletişim” sayfasından “Sipariş İptal Talep Formunu kullanarak iptal edebilirsiniz. Sipariş iptal etme işlemi siparişiniz kargoya verildi ise yapılamaz.

Bazı ürünlerde online sipariş iptal işlemi yapılamaz. Örnek: Çiçek, Koltuk siparişleri gibi.

Siparişimin gelmesini nasıl hızlandırabilirim?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz, çoğu üründe ortalama 3 İş Gününde kargoya teslim edilmektedir. Verdiğiniz siparişlerinizin size ulaştırılmasını hızlandırabilmeniz için ekstra bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.#companyName# olarak amacımız, siparişlerinizin vermiş olduğumuz bu 3 iş gününü kapsayan sürenin de altında kargoya teslim edilebilmesi yönündedir.

Tedarik Sürecinde ne demek?

Sayın Müşterimiz,

Siparişinizde yer alan ürünler stoklarımızda mevcut ise (ilk gelen sipariş ilk çıkar kuralına göre) hemen siparişinize rezerve edilir, faturanız düzenlenir, ürün paketlenir ve kargoya verilir. Siparişiniz o anda stoklarımızda olmayan ürünlerden oluşuyor ise, hemen tedarik süreci başlar (bu durumda olan siparişlerinizin karşısında "tedarik sürecinde" yazısını görürsünüz).

İlgili tedarikçimize otomatik olarak geçilen talepler takip edilerek ürünlerinizin en kısa sürede stoklarımıza girmesi sağlanır. #companyName# olarak en önemli görevimiz siz müşterilerimize verdiğimiz ortalama 3 iş günü içinde kargoya teslim edilir sözünü yerine getirmektir (Bazı ürünlerde bu süre ürünün özelliğine ve tedarikçisine göre farklılık gösterebilir, ilgili ürün bilgilerinde bu süre yer alır).

Normal şartlar altında, İstanbul içi teslimatlarınız kargoya verildikten sonra 24 saat içinde, İstanbul dışı teslimatlarınız ise seçmiş olduğunuz kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçe'ye kendi sistemi içerisinde taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte genelde 2–3 gün içinde teslimatlar gerçekleştirilebilmektedir.

Kısmi Teslimat nedir?

Siparişinizdeki ürünlerin tamamının değil sadece hazır olan ürünlerin gönderilmesi Kısmi Teslimat işlemidir.

Normal şartlarda siparişinizin gönderilmesi için siparişinizdeki tüm ürünlerin tedarik edilerek stoklarımıza girmiş olması gerekmektedir.
Ancak bazı ürünlerin tedarik süresi diğer ürünlere göre daha uzun olabilir. Siparişiniz en son tedarik edilen ürünü beklemek zorunda olduğundan bazı siparişlerin teslimatında gecikme yaşanabilir.

Fakat bazı durumlarda siparişinizdeki ürünlerin tedarik edilmiş olanları önceden kargoya verilebilir. Bu durumda kalan ürünler tedarik edildikten sonra kargoya verilir.

Siparişim ne zaman gönderilecek?

Sitemizden vermiş olduğunuz tüm siparişleriniz, ortalama 3 İş Günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir.
Eğer siparişinizdeki ürünlerin tedarik aşamasında herhangi bir problem yaşanırsa, ürünle ilgili tüm bilgiler mağaza yetkililerimizce sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize gönderilmektedir.

Mağaza kullanımı

Sitenizin üyelik avantajları nelerdir?

Sitemize üye olduğunuzda; ilgi alanınızdaki ürünler ile ilgili yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar edilirsiniz, ürün tavsiyeleri ve yorumlar yapabilirsiniz.

Şifremi unuttum ne yapacağım?

Eğer üyelik şifrenizi unuttuysanız;

Ana sayfamızda "Parolamı Unuttum” yazısına tıklayınız. "

Linkimizi tıklamanız ve açılan sayfada bulunan "E-Mail" alanına üyeliğinizde kayıtlı e-mail adresinizi ve ekranda görüntülenen güvenlik resmini “Güvenlik Kodu” alanına yazarak  “Parolamı Gönder" butonuna basmanız gerekmektedir.

Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra şifreniz, sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize gönderilecektir.

Üyelik bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

Üyelik bilgilerinizde değişiklik yapabilmeniz için;

Sitemize üye girişi yaptıktan sonra üst departmanların hemen altında yer alan barda sol tarafta bulunan "Üye Servisleri" linkimizin içindeki "Üyelik Bilgilerim" butonuna tıklayarak girmeniz ve gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra en altta bulunan "Kaydet" butonunu tıklamanız gerekmektedir

Üyelik ücretli mi?

Sitemizde üyelik ücreti talep edilmemektedir.
Sitemize ücretsiz üye olarak, ilgi alanınızdaki ürünler ile ilgili yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar edilirsiniz, dostlarına ürün tavsiyeleri ve ürünlere yorumlar yapabilirsiniz.

Nasıl Üye olabilirim?

Sitemize ücretsiz üye olabilmeniz için ana sayfamızda departmanların hemen altında yer alan barda sol tarafta bulunan “Üye Olmak İstiyorum” linkine tıklayınız.

Kişisel Bilgiler

 

 Şirket Ünvanı

 :

 İsim*

 :

 Soyisim*

 :

 Doğum Tarihi*

 :

 Cinsiyet*

 :

   

 Üyelik Bilgileriniz

 

 E-Mail*

 :

 Parola *

 :

 Parola Tekrar*

 :

 Güvenlik Resmi

 :

 Güvenlik Kodu*

 :

Bölümlerimizi eksiksiz olarak doldurmanız ve en altta bulunan "Üye Ol" butonunu tıklamanız gerekmektedir.